Pushime të nxehta! Jordie­t në formëAktorja britanike Jordie Marsh është duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj në brigjet e Barbadosit.

Ata janë duke shijuar muajin e mjaltit dhe Jordie duket tejet në formë, ashtu si edhe gjoksi i saj që duket sikur do të shpërthejë.

 

Pushime të nxehta! Jordie­t në formë

 

Pushime të nxehta! Jordie­t në formë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here