Muajin e kaluar, Irina Shayk u nda nga partneri i saj, Brandly Cooper. Modelja seksi është siguruar që t’i kujtojë ish-it se çfarë ka humbur, duke publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu.

33-vjeçarja ka pozuar para pasqyrës dhe krahas fotos shkruan: “Ngjyra ime e re e preferuar e verës është këtu.

Fotografia ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku ndjekësit i shkruajnë se si ka mundësi se çdo vit bëhet më e bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here