Publikohet videoja e nxehtë e Zajminës teksa tund të pasmetSe është ndër femrat më seksi shqiptare e ka dëshmuar me kohë, shkruan Artistët Shqiptarë.Zajmina Vasjari pak minuta më parë ka çuditur duke publikuar një video të nxehtë teksa tund të pasmet, për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo video është fshirë nga këngëtarja vetëm pas 3 minutash, mirëpo ne kemi arritur të kapim disa sekuenca nga videoja.3 ditë më parë Seksi këngëtarja shqiptare ‘del’ pa të brendshme?

Në këtë rast dyshojmë se videon e ka publikuar dikush tjetër dhe jo Zajmina, pasi këngëtarja aty shfaqte një pjesë shumë intime të saj.Ndoshta mund të ketë qenë i dashuri i saj që e ka bërë një gjë të tillë, apo ndonjë mik i këngëtares.

2

Publikohet videoja e nxehtë e Zajminës teksa tund të pasmet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here