Publikohet traileri i parë i “Prison Break” Traileri i parë për Prison Break ka zbuluar se i burgosuri Mikael Scofield (Wentworth Miller) është i gjallë.Inxhinieri supremë besohej të ketë vdekur në përfundimin e sezonit të katërt, të publikuar në vitin 2009.

Por video e re për FOX ka treguar se ai ka mbijetuar disi, dhe është burgosur përsëri, këtë herë në Maroko.Video fillon me djalin e vogël Scofield dhe nënën e tij, Sarën.

Prison Break është një ndër serialet më të shikuara në gjithë botën, dhe me artistët më të mirë të realizimeve aksion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here