Lana del Rey është në disponim të mirë për kampanjën e markës së njohur “H&M”.

Ne tashmë kemi parë fotot e reklamës por tash mund ta shohim edhe videon dhe ta dëgjojmë zërin e saj, gjithashtu.Në klipin 30 sekondës, Lana shihet e veshur me një palë pantalona të ngusht dhe një bluzë të bukur derisa qëndron në këmbë para një mikrofoni.

Pantallonat që ajo ka veshur janë aq të ngusht dhe ngjyra e tyre është aq e tejdukshme, sa që në shikim të parë duket se ajo nuk ka veshur asgjë.

Në njëskenë tjetër shihet Del Rey duke kënduar në një telefon të modës së vjetër.

Ju sjellim klipin 30 sekondësh të publikuar vetëm pak orë më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here