Publikohet një pjesë e klipit të Shkumbin KryeziutPas një pauze të gjatë, Shkumbin Kryeziu është rikthyer në skenën muzikore shqiptare.

Këngëtari i njohur ka pak javë që ka publikuar këngën e tij të titulluar “Flokëzezë”, për të cilën paralajmëroi se do ta sjell edhe me videoklip, transmeton Telegrafi.

Videoklipi tashmë është realizuar dhe sipas këngëtarit pritet që të publikohet brenda pak ditësh.

Për realizimin e këngës është kujdesur vetë këngëtari dhe Ilir Berani, ndërsa për videoklipin Blerdi Malushi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here