Publikohet klipi i këngës së Lindita Halimit për Eurovision Linda Halimi ka publikuar projektin e ri muzikor.“Botë”, titullohet kënga e këngëtares, i cili është shoqëruar me një videoklip.

Në fakt, me këtë këngë Linda do të përfaqëson Shqipërinë në festivalin evropian të muzikës, transmeton Telegrafi.

Kënga është në versionin anglisht dhe Halimi tejet e bukur në klip. Ndryshe, këtë vit do të mbahet në qytetin suedez të Stokholmit prej 9 deri 13 majit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here