Publikohet kënga e RitesAlbumi “Finding Neverland” është përplotë me këngëtarë të mrekullueshëm.Kënga më e re “Are ëe gonna play” vjen nga Rita Ora në bashkëpunim me reperin Sage The Gemini.

Kjo këngë i është shtuar këngëve: Neverland (Zenday),Anyëhere But Here (Christina Aguilera),Ëhat yoi to me (Jennifer Lopez dhe Trey Songz),Stronger (Keisza) dhe Believe (Nick Jonas).

Të gjitha këto këngë përfshirë edhe këngën më të re të Rita Orës,janë përfshirë në LP-në “Finding Neverland”.
Ndëgjoni këngën:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here