Publikohet fotografia e parë e fëmijës së Nora Muqaj dhe Mark MarkutÇifti i njohur, Nora Muçaj dhe Mark Marku janë 3 muaj më parë janë bërë prindër të Gegës së vogël, shkruan Gazeta Express.

Çifti nuk ka publikuar asnjëherë foto të foshnjës së tyre, mirëpo, orë më parë, këngëtari Mark Marku ka publikuar fotografinë e parë të Gegës.

Përveç Gegës, në foto është edhe Nora Muçaj, vajza e aktorit Bislim Muqaj.

Publikohet fotografia e parë e fëmijës së Nora Muqaj dhe Mark Markut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here