Publikohet foto e re e vajzës së Mirsa Kërqelit (Foto)

Këngëtarja gjilanase Mirsa Kërqeli e cila për një kohë të gjatë ka pauzuar nga skena muzikore dhe jeton në Kanada me bashkshortin e saj Granitin dhe tani ajo ka shtuar familjen e saj me antarin më të ri, shkruan Artistët Shqiptarë.

Mirsa u bë nënë për herë të dytë dhe ka sjellur në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ana.

Mirsa ka publikuar për herë të parë foto të vajzës së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here