Sara ka festuar 21 vjetorin e saj

Ky vit për të është shumë i veçantë, pasi ajo është bërë nënën. Sara ka postuar në SnapChatin e saj një foto të vogëlushit ku shkruan: “ Gjithçka që më duhet për ditëlindjen time këtë vit dhe gjithë vitet e jetës sime”. Ky është dhurata më e bukur që Sara ka marrë ndonjëherë për ditëlindje.7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here