Diellza Kolgeci sot fitoi epitetin nënë.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova janë bërë prindër të një vajze.

Çifti kanë vendosur që vogëlushen ta pagëzojnë me emrin Helena, ndërsa padyshim që janë shumë të lumtur që fituan epitetin prind.

Image

F

Media ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet Diellza me vajzën në krahë, ku shihet lumturia në sytë e saj.

Partneri i saj, Fisniku, përmes një postimi në rrjete sociale, ka shprehur emocionet e para si baba.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here