Bashkëpunimet janë ‘trendi’ i kësaj vere

Këngëtarja Ronela Hajati dhe reperi Lyrical Son po sjellin bashkëpunimin e parë ndërmjet tyre.
Artistët po xhirojnë klipin dhe tani më kanë publikuar disa imazhe në rrjetet sociale.

Ronela me flokë të kaltëra dhe veshje me të zezë duket më ndryshe se herave tjera.

Kënga pritet të publikohet shumë shpejtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here