adlnaKëngëtarja Adelina Ismajli e cila vitet e fundit po rri larg skenës shqiptare, shumë shpejt pritet të bëhet nënë, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo dhe burri i saj Vali pritet të bëhen prindër së shpejti.

Motra e saj Ema I ka publikuar dy fotografi të cilat janë të parat pas këtij lajmi.

Adelina nuk ka treguar nëse pret të rikthehet në skenën muzikore ose jo.

adelina

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here