Majlinda Zeka gëzon famë falë lidhjes me reperin e njohur e shumë të dashur për publikun Kastriotin i njohur si Majk.

Kjo lidhje nuk ka pasur jetëgjatësi dhe kështu çifti kanë ndarë rrugët, ndonëse nga kjo lidhje erdhi vogëlushi i quajtur Roan.

Majlinda është cilësuar nga shumëkush si tërheqëse dhe e bukur, por si është dukur ajo para operacioneve?

Shikoni disa fotografi të saj para famës. /Botapress

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here