Angelina Jolie rrëfeu në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një boshllëk të madh.

Një marrëdhënie nuk është asnjëherë bardh e zi, tha aktorja e famshme hollivudiane; u mblodhën shumë gjera dhe në fund, dallimet që kishim për rritjen e fëmijëve na shtynë drejt ndarjes.

“Konsumi i alkoolit nga ana e tij nisi të kthehej në një problem dhe filloi të humbiste shumë raste të mira në hollivud. Por ai është babai i fëmijëve të mi dhe nuk kam ndërmend të flas shumë, u shpreh ajo.

Angelina përmendi dhe biznesin e saj te ri, një linjë produktesh qe ndihmojnë dobësimin.

Sipas 43 vjeçares, është pikërisht kjo linjë që e ndihmon të ruajë elegancën e saj mbresëlënëse e që i jep nga ana tjetër edhe shumë energji.

Por duket se kjo nismë e saj ka qene një tjetër faktor që ka nxitur ndarjen e dhimbshme nga bashkëshorti, të cilën Angelina, siç pohojnë burime pranë saj e ka vuajtur për një kohë të gjate.

Aktorja thotë se angazhimin me këtë linjë e bëri ish-bashkëshortin të ndihej i refuzuar. “Unë nuk mendova se ishte përgjegjësia ime të fokusohesha tek ndjenjat e tij lidhur me këtë ambicie që kisha”, ka shpjeguar Angelina, duke shtuar se Brad e dinte fare mire sesa e dëshironte ajo suksesin dhe sa për zemër e kishte krijimin e një produkti të përsosur.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here