Pse s’po e tregon të dashurin Teuta Krasniqi?Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, kohë më parë i dha fund martesës me këngëtarin e njohur, Blero Muharremi.

Është Blero, ai i cili tregoi se tanimë është në lidhje me modelen, Afrona Dika, dhe se shfaqet mëse i dashuruar, duke mos nguruar ta tregojë këtë publikisht.

Nga ana tjetër, edhe Teuta, pranoi se tashmë është në një lidhje, por nuk e ka treguar për publikun se kush është ai që zuri vendin e Bleros.

Se pse po e mban Teuta të “fshehur” të dashurin e ri…. nuk e dijmë as ne, megjithatë urojmë që edhe ajo sikurse Blero të jetë e lumtur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here