gresaNë intervistën 60 sekondëshe për Prive, Gresa Behluli ka treguar se pushimin më të mirë që e ka pasur ka qenë ai në Maldive.

E pyetur se përse nuk e shfaq publikisht të fejuarin, ajo ka thënë se jeta private për të është e çmuar dhe e ruan vetëm për vete, shkruan lajmi.net

Vajza e Shkurte Fejzës, është pyetur edhe çfarë mendimi ka për Labinot Tahirin ndërsa ajo ka thënë se nuk ka ndonjë mendim për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here