Pse nuk fle Enca Haxhia?Këngëtarja Enca Haxhia ka treguar arsyen se pse ajo nuk fle nga katër ditë.Madje, kjo arsye është shumë interesante.

Në një video që ajo publikoi në Instagram shihen dy shokë të saj që këndojnë.

E, në mbishkrimin e videos, Enca duke qeshur me të madhe ka shkruar se arsyeja se pse ajo nuk fle nga katër ditë është nga që shokët e saj këndojnë këngë dhe se tashmë ata po përgatiten për këngë të re.

Sigurisht kjo është një shaka e Encës e cila ishte duke kaluar qaste të mira nën shoqërimin e shokëve të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here