Konsiderohet të jetë një prej moderatorëve më joshëse shqiptare, krejt kjo falë linjave të bujshme që i posedon.

Luana Vjollca që për vite të tëra vazhdon të mbetet një prej emrave më të përmendur dhe një prej fytyrave që më së shumti është përcjellë në ekranet televizive ka kohë që komentohet me të madhe.

Disa e lavdërojnë e disa të tjerë vazhdojnë ta konsiderojnë si një femër që kokë e këmbë ka ndërhyrje kirurgjike por kjo nuk e ka ndalur atë asnjëherë ta bëjë të veten.

Vitet e fundit kudo në botë kanë nisur disa lojëra të cilat njihen si “Challange10”, e më e fundit duke të jetë kjo që të publikosh një imazh para 10-viteve dhe tani.

Edhe moderatorja Vjollca nuk është se nuk i përcjellë e nuk i luan këto lloj sfidash, por me sa duket te kjo e fundit ka ngecur paksa.

Marrë parasysh se trendi i ndërhyrjeve kirurgjike tek shqiptarët nuk ka shumë vite që ka nisur, moderatoren Vjollca duket ta ketë kapur këto 5-vitet e fundit.

Edhe pse asnjëherë se ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike kanë dal plot imazhe që tregojnë ndryshimin drastik të saj.

Nëse hamendësojmë, del që kjo e fundit nuk është se s’ka dëgjuar për “Sfidën me imazhin para 10-viteve”, por nëse do ta publikonte një të tillë a thua a do të ishte e ngjashme me Luanën që e shohim sot?!

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/pse-luana-vjollca-nuk-po-guxon-te-publikoje-fotografi-para-10-vjeteve-616787/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here