Pse Luana s’i lë rehat Marinën dhe Getin?Ka disa ditë që Marina dhe Getoari po vazhdojnë turin e tyre të udhëtimeve. Këtë herë ata janë në Venecia nga ku kanë përcjellë për ndjekësit foto nga vende të ndryshmë të qytetit.

Sapo menduam që çifti po kalonte disa ditë romantike në prani të njëri-tjetrit në skenë u shfaq Luana. Ajo pak minuat më parë ka publikuar një foto në Snapchat ku duket se është në Venecia, pasi në të shfaqen dy gondola.

Tani nëse Luana ka shkuar vetë në qytetin romantik apo e shoqëruar, këtë nuk e dimë pasi ajo e mban shumë mirë të fshehur jetën e saj private. Por një gjë është e sigurt, ajo do kalojë shumë mirë në këtë udhëtim me motrën dhe të dashurin e motrës Getin, pasi siç kemi parë deri tani ata kanë marrëdhënie shumë të mira më njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here