Pse Luana nuk merr më lule?!Për një kohë të gjatë, Luana Vjollca çdo të martë merrte buqeta me lule.

Por, ka disa muaj që prezantuesja e njohur nuk publikon më fotografi duke treguar lulet, transmeton Telegrafi.

Si duket mashkulli misterioz që Luana thoshte se nuk e njeh as vetë është lodhur me bukuroshen shqiptare dhe e ka “braktisur” atë.
Lulet e Luanës u bënë shumë të famshme dhe pjesë e medias rozë në tentim të zbulimit të mashkullit që nuk u zbulua akoma.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here