Pse e urren verën Dafina Zeqiri?Ndodh që një shoqëri dhe bisedë e këndshme të shoqërohet me një gotë vere të mirë, por Dafina Zeqirin nuk paska një marrëdhënie të mirë me këtë pije.

Duffye këtë mëngjes është zgjuar me dhimbje koke pas konsumimit të kësaj pije natëh e mbrëmshme.

Nuk e dimë në shoqërinë e kujt ka qenë por si duket këngëtarja nuk e ka zbatuar rregullin: “vera shijohet ngadalë”.

Pse e urren verën Dafina Zeqiri?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here