Jennifer Lopez po e shfrytëzon majft mirë kohën e pushimit në Brazil.

Ajo është parë duke shëtitur në një pishinë në bikini por e mbuluar paksa me një copë sikur ka dashur të fshehë diçka. Por J.Lo nuk ka çka të fshehë në trupin e saj perfekt, shkruan The Sun.

Ajo është parë me të dashurin e saj Casper Smart dhe dy binjakët e saj.

J.Lo megjithëkëtë, ka shfrytëzuar pishinën që të bëjë edhe një paradë, por edhe pse duke i mbuluar paksa bikinit, megjithëkëtë fotografët nuk e kanë lëshuar këtë rast.

Bukuroshja latine, edhe në pishinë i rrin gati fytyrës së saj të bukur. Nuk i ka munguar buzëkuqi dhe kujdesi ndaj fytyrës në përgjithësi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here