Pse 'Deputeti' i Iva Alikos është xheloz? Ajo ka pushtuar rrjetet sociale me foto dhe video seksi.

Por ajo që e bëri Iva Alikon më të famshme ishte deklarata ‘bombë’ për lidhjen e saj me një deputet kosovar. Mesa duket ‘fama’ e saj është lënë paksan ‘në hije’ kohët e fundit.

Ajo ka tërhequr vëmendjen edhe me një ‘kërkesë’ të veçantë për fansat e saj. Ju kërkon atyre të mos i çojnë më kërkesa miqësie pasi ‘deputeti’ i saj të cilin Iva e quan ‘burrë’ është xheloz.

“Mos më dërgoni ftesa, kam burrin xhelos” shkruhet në fotografinë që ajo ka publikuar.

Pse 'Deputeti' i Iva Alikos është xheloz?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here