Pse bëri kaq shumë zhurmë Xhesika Ndoja?Pas shumë lajmeve bombastike se një deputet ia ka lyp këngëtares, Xhesika Ndojës është shfaqur një bosi nga Tetova i cili thotë se deri më tani ia ka plotësuar të gjitha dëshirat këngëtares seksi.

Sipas tij, e gjithë kjo zhurmë e saj është për të rritur vetën dhe për ta rritur çmimin tek bosat tjerë.

Djaloshi 27-vjeçar nga Tetova është aktualisht biznesmen i fuqishëm, ku në adresë të redaksisë të tetovasot ka dërguar edhe fotografi, ku shfaqet me dy këngëtare seksi, Xhesika Ndojën, dhe rivalen e saj, Gugun, ku ditë më parë edhe kjo u shpreh se një ministrit ia ka djegur veturën kur ka qenë e dashura e tij.

Siç duket Xhesika dhe Gugu gjithë këtë zhurmë e kanë bërë për të qenë në qendër të vëmendjes dhe bie poshtë historia e deputetit dhe ministrit.
Tani mbetet që të dy këngëtaret seksi të sqarojnë të vërtetën rreth ngjarjeve të fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here