armendiArmend Rexhepagiqi asnjëherë nuk ka pasur një qasje të fortë mashkullore, nuk ka treguar mashkulitet të theksuar në skenën muzikore shqiptare. Ndoshta kjo e ka bërë të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Armendi, pak kohë më parë tha se po rikthehet, por ende nuk ka asgjë konkrete dhe nuk dihet se përse kantautori ende nuk e ka hedhur hapin që e lajmëroj vetë.

Kush, çka po vazhdon ta mbajë largë skenës këngëtarin unik, që i dha shumë skenës sonë? Armendi edhe mund të kthehet, por siç kuptojmë Aida se ka fare ndërmend të vijë me diçka të re, shkruan “Kosovarja”.
A po e mban Aida – Armendin largë skenës?/Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here