Provokon Zajmina Vasjari Këngëtarja Zaimina Vasjari është mjaftë e dashur për publikun,raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo ka bërë të ditur se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Zajmina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës dhe di gjithnmonë të tërheqë vëmendjen me fotografitë dhe videot provokuese që publikon herë pas here.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video në Instagram Story, përmes së cilës ka uruar ditëlindjen mikeshës së saj më të mirë.

zajmina

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here