Kim Kardashian e ka realizuar sërish një foto para pasqyrës e cila po ashtu hyn në rangun e imazheve të tjera provokative që i ka bërë së fundmi ajo.

Kim në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një selfie dhe shihet në të brendshme të cilat i zbulojnë një pjesë të madhe të trupit seksi, shkruan lajmi.

Pranë fotografisë si zakonisht ka pranuar komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Duhet kujtuar se ajo ka një numër të madh të fotosesioneve edhe nudo.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here