Provokon Arbana OsmaniArbana Osmani siç duket ka punuar shumë për të rikthyer në formë trupin e saj pas lindjes së djalit.

Pasi tani do rikthehet në ekran me një show zbavitës, prezantuesja ka postuar një foto në Instagram për të treguar se është gati për të nisur punën e saj.

E veshur me një fustan të zi me një të çarë të madhe në anë, Arbana ka marrë mjaft komplimenta dhe pëlqime nga ndjekësit e saj të shumtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here