aferditaModelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, ka provokuar edhe me foton e radhës.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto teksa shihet këmbë hapur por që të njejtën kohë ka provokuar me ‘zogun’, e saj duke nxjerrë pozë seksi, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Dreshaj, aktualisht po shijonë një romancë dashurie me hokeistin qek, Jakub Kindl.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here