Protagonisti i festës së Top Channel, vetëm Itani Ai është padyshim më I përkëdheluri dhe në qendër të vëmendjes në familjen Hoxha.

E në fakt bëhet fjalë për vogëlushin Itan, I cili përgjat festës së Top Channel ka qenë duke kërcyer dhe kënduar gjatë gjithë kohës.

Diçka e tillë është shfaqur në rrjete sociale nga motrat e tij Lori dhe Sara Hoxha./Gazeta Express/

Protagonisti i festës së Top Channel, vetëm Itani

Protagonisti i festës së Top Channel, vetëm Itani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here