Pro Band së shpejti me një bashkëpunim me Ganimete AbaziPro Band shumë shpejt pritet që të dalin me një videoklip të ri, e që është një bashkëpunim me njërën prej këngëtarëve të njohura kosovare.Pro Band janë njëri prej grupeve më aktive në skenën tonë muzikore, sidomos me mbrëmjet e tyre të ndryshme dhe dasmat, por ata nuk harrojnë që të krijojnë edhe hite.

Por, Express ka mësuar sipas burimeve të veta që në këngën “Të na”, ata kanë bashkëpunuar me këngëtaren e njohur, të muzikës rok, Ganimete Abazi – Ganja.

Kënga e stilit regea dhe është e interpretuar për mrekulli nga Pro Band dhe këngëtarja e njohur e shumë e hiteve.

Kompozitor dhe tekstshkrues i këngës Te na, Kreshnik Avdiu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here