elvananMë në fund klipi i këngëtares Elvana Gjata “Lejla”u lansua, shkruan Kosova Sot Online.

Në këtë project Elvana vjen në bashkëpunim me reperat e njohur kosovar Capital T dhe 2po2.

Ritmike dhe mjaft në formë duket se Elvana e ka arritur qëllimin me këngën e saj, të cilën e ka paralajmëruar disa muaj më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here