Princi Uilliam nuk i ka qejf selfie-tPrinci Uilliam është me pushime me miqtë e tij, por duket se nuk është një fan i “selfie”.

Mësohet se ai ka refuzuar të bëj foto me disa pushues në resortin zviceran ku ndodhet. Siç shkruan “The Sun”: “Dikush iu afrua dhe i kërkoi një foto. Ai vetëm qeshi dhe tha “Jam dikush që nuk bëj selfie!”.

Kjo vjen pas postimit të një video ku tregon Princin Uilliam duke festuar para se të vendoste duart në belin e një femre misterioze. Më pas ajo i ka thënë diçka në vesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here