Princi Harry pozon me një biondine gjirokastrite Princi Harry mund t’ia ketë vënë syrin një bukuroshe shqiptare, raportojnë mediat nga Shqipëria.Ai ka pozuar me një fanse të tij gjatë një dalje të fundit publike, me vajzën që e ka shpërndarë foton në rrjetet sociale.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur kur ai i është bashkuar një stërvitje lojtarëve të Chelseat, ku edhe është “takuar” me vajzën shqiptare.

Sipas gazetës Tema, vajza quhet Rudina Suti dhe është me origjinë nga Gjirokastra. Ajo prej shumë vitesh jeton në Londër dhe në Skoci, ku punon si përthyese për institucione të ndryshme.

Në anën tjetër, pjesëtari i familjes mbretërore britanike njihet për pëlqimin e femrave bionde dhe për këtë shiheni duke shikuar listën e të dashurave që ai ka pasur. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here