Përpara se e gjithë bota të konstatonte e ti cilësonte vithet e Pippa Middleton si përfekte këtë e kishte bërë princi Harry.

Fotot e zbuluara sëfundmi jo rastësisht pak ditë pasi ajo i dha fund lidhjes me të dashurin e saj tregojnë provat për këtë.

Në foto tregohet princi me veshje mbretërore që mbush duart në vithet e Pippas e cila mban veshur të njëjtin fustan që kishte në ceremoninë e martesës së motrës Kate Middleton.

Në fakt nuk është kjo ajo që ka ndodhur në të vërtetë në prill mes Pippas dhe princit Harry. Këto janë foto të realizuara e montuara nga artisti Alison Jackson i cili ka krijuar materialet e nevojshme për të bërë shaka pas lajmeve rozë në lidhje me një romancë mes Harryt dhe Pippas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here