Princesha Middelton del për herë të parë me kurorën e princeshës DianaDukesha e Kembrixhit ka shkëlqyer nga diamantet në pritjen vjetore diplomatike të mbretëreshës mbrëmë.

Ajo që e bëri atë dhe pamjen e saj më të veçantë, ishte edhe kurora me diamant dikur në pronësi të princeshës Diana tashmë e preferuara e Kate, transmeton Indeksonline.

Middelton është shfaqur edhe disa herë të tjera me një fustan pothuajse të ngjashëm si atë të mbrënshimin me siguri që për qëllim ka pasur ta rikujtojë atë për mos ta harruar.

Princesha Middelton del për herë të parë me kurorën e princeshës Diana

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here