E turpshme por e vendosur, elegante por jo që t’i vihet pas modës dhe përsëri mbetet një femër chic. Është pikërisht princesha e Danimarkës, Mery, e cila prej disa ditësh ndodhet në një vizitë zyrtare në Australi.

Një rikthim ky në vendin e lindjes, në Sidney. Mbërritja e saj në inagurimin e një qendre kundër luftës ndaj kancerit, ka mahnitur të gjithë.

Një fustan i lehtë dhe shumëngjyrësh ishte zgjedhja më e chic që mund të bënte në këtë evenimet./BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here