Princesha Kate shkëlqen në premierën e filmit të ri të James BondDuka dhe Dukesha e Cambridge janë shfaqur plot stil në premierën e yjeve të filmit të ri të James Bond, ‘Spectre’.Çifti mbretëror kaluan në tapetin e kuq për të parë ekskluzivisht sagën e spiunit më të famshëm në histori.

Kate Middleton ja doli sërish të tërhiqte vëmendjen e të gjithëve me sharmin e saj, e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të kaltër që e tregonte mjaft elegante.

Princi Harry ishte gjithashtu me William dhe Kate, në rrugën drejt ndërtesë së famshme në Londrën perëndimore.

Princesha Kate shkëlqen në premierën e filmit të ri të James Bond

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here