Princesha Kate Middleton doli e pari në listën e revistës së modës “Harper’s Bazaar” si gruaja me stilin më të mirë të veshjeve në Britanisë së Madhe.

Revista në vendin e dytë e ka renditur këngëtaren, Firence Welch, e cili u pasua nga aktorja Andrea Riseborough dhe modelja Kate Moss.

Duke shpjeguar vendimin e tyre anëtarët e jurisë kanë thënë se Kate ka pësuar një revolucion të madh kur bëhet fjalë për veshjet, ku gjithmonë tani po shfaq feminitetin dhe elegancën e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here