Princ William përlotet pasi pozon në të njëjtin stol si mamaja e tijVizita në Taxh Mahal i ka sjellë Prince William shumë nostalgji dhe emocione kur ka rikrijuar një nga fotot më ikonike të Princeshë Dianës.

Teksa ka vizituar ndërtesën historike ditën e shtunë, William ka pozuar së bashku me Kate në të njëjtin stol të mermertë si nëna e tij 24 vite më parë.

Kjo e ka prekur Princin pasi është fotografuar duke fshirë lotët.

Fotot tregojnë se si disa momente më vonë Duka vendos syzet e diellit për të fshehur emocionet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here