4Ndonëse ka qenë padyshim dasma e vitit ajo e Princit Lekës dhe Princeshës Elia sërish ai ka qenë gjithnjë i rezervuar në shprehjen e dashurisë së tij Princeshës.

Por mesa duket gjërat kanë ndryshuar, pasi ka qenë vetë Princ Leka, i cili ka publikuar një foto mjaft romantike të dy duarve të tyre. “Dashuria e vërtetë”,-shkruan ai krahas fotos duke e shoqëruar me një zemër. Mesa duket Princi ka dashur të shfaqë anën e tij romantike përmes këtij postimi për Elian.3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here