Princi Harry i ka dhënë fund romancës së tij me modelen e të brendshmeve Florence Brudenell-Bruce.

26 vjeçari raportohet nga mediat ti ketë thënë miqve se dëshiron të fokusohet tek trajnimi për helikopterin “Apache” dhe kërkon ta ketë këtë prioritare. Pas trajnimit ai ka planifikuar që të rikthehet në Afganistan për të shërbyer në ushtri.

Brudenell-Bruce ka shërbyer si imazh kryesor në fushatat e John Lewis, Adidas dhe Knickerbox.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here