Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga duket se së shpejti do të bëhet nënë. Dyshimet për shtatzëninë e saj kanë lindur nga shtimi në peshë i presidentes Jahjaga, ndërkaq dëshmitarë pranë kabinetit të saj i kanë thënë KosovaOnline se presidentes tashmë ka nisur t’i vërehet rritja e barkut.

Në fakt, një lajm për shtatzëninë e presidentes, ditë më parë e ka bërë publik në Facebook, pretenduesi për postin e presidentit të Kosovës,  Seremb Gjergji.

Ai ka shkruar se presidentja tanimë ka hyrë në muajin e tretë të shtatzanisë së saj. Presidentja Jahjaga është e martuar me stomatologun Astrit Kuçi dhe ende nuk kanë fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here