Ajo shquhet për linjat tejet të lakmueshme , një femër tërheqëse dhe e bukur, shkruan Kosovarja.

Modelja ditë me parë në një set fotografik erdhi më një pamje marramendëse, të jepte përshtypjen e vajzave engjëllorë të’Victoria’s Secret’ edhe pse ajo është një bukuri shqiptare.

Sot Kristina ka sjell pamje dimri të në një vendi malor e modelja është ekspozuar në këtë të ftohtë vetëm më një fustan dhe çizme që do të thotë se ajo është e nxehte edhe përkundër temperaturave të ulta që po mbretërojnë.10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here