Shkurte Gashi ka lansuar videon e re muzikore të këngës me titull “Do mbijetoj”.

Këngëtarja është e njohur për baladat e pëlqyera dhe kjo është një e tillë.

Flori Mumajesi qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka realizuar muzikën dhe e ka shkruar tekstin.

Ana vizuale i është besuar Max Production.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here