Orinda Huta është një nga moderatoret dhe këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar, e cila përpara se të prezantonte emisionin ‘Jo vetëm modë’, ka sjellë shumë hite dhe bashkëpunime që ende vazhdojnë të dëgjohen.

Ajo gjithmonë ka mbajtur pothuajse të njëjtin model dhe ngjyrë flokësh, por mesa duket këtë vit ka menduar të vijë pak më ndryshe.

Orinda ka publikuar një video në ‘Instastory’, ku duket në xhirimet e puntatës së rradhës të emisionit ‘Jo vetëm modë’.

Image

Ajo çfarë na ra në sy ishin flokët e shkurtër të saj, në një model gjysmë-topuz dhe të prerë deri tek shpatullat, por në ngjyrë gështenjë.

Nuk e dimë nëse Orinda ka vendosur të heqë dorë përfundimisht nga ngjyra bjonde, por gjithsesi ajo duket bukur pavarësisht eksperimenteve që mund të bëjë me flokët e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here