Reperi i cili ditë më parë solli edhe bashkëpunimin e fundit me reperin e labelit të tij Skivin këngë kjo që iu kushtua shoqërisë, shkruan Kosovarja.

Cozmani në publikimin e tij të fundit shihet shumë i vetmuar dhe është mbështjellë nga i ftohti.6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here