Ermal Mamamqi njihet për batutat e tij dhe në të njëjtën kohë, Kluadia Pepa është përfolur mjaft për pozat e saj të guximshme.

Në një prej postimeve ku duket se ballerina shqiptare nuk mban mbathje, Ermali nuk I ka përtuar një koment goditës.

‘Fiksim I kam këto rrobat e banjos që skanë brekë’ shkruan Mamaqi. Por këtë herë ballerina ka qëndruar indiferenta ndaj ngacmimit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here